Modlitební úmysly diecézní synody na září:

• Za přípravu pracovního dokumentu pro generální shromáždění v Johannisthalu, jakož i světlo a moudrost pro přípravu tohoto setkání
  • Za požehnání pro synodní setkání na diecézní pouti, aby v srdcích poutníků byl prostor pro setkání s živým Bohem i mezi sebou navzájem
  • Za celý synodní tým, jeho jednotu a vytrvalost v plnění úkolů, jakož i za dar uzdravení pro nemocného Jindru

Pozvání na koncerty

21.9. Barokní Vavřineček

Římskokatolická farnost Domažlice a CB klub Domažlice, z.s. Vás zvou v sobotu 21.září od 18.00 hod. do kostela sv. Vavřince na Veselé hoře na Barokní Vavřineček.

Účinkují: Michaela Šleglová -zpěv, Petra Kohoutová – zpěv, Filip Tvrzský – varhany/continuo. Zazní díla předních světových mistrů barokního období (J.Abel, G.Caccini, G.Frescobaldi, J.S.Bach, C. Monteverdi, G.B.Pergolesi, H. Purcell aj.)

Vstup dobrovolný a výtěžek bude použit na podporu CB klubu Domažlice, z.s.

28.9. SVATOVÁCLAVSKÝ KONCERT: MILOŠ BOK: MISSA SOLEMNIS

ZSO Mariánské Lázně a Pěvecký sbor Čerchovan

Sobota 28.září od 19.00 hod. Arciděkanský kostel Domažlice

Účinkují: Radek Baborák – lesní roh, dirigent, Lucie Silkenová – soprán, Karla Bytnarová – alt, Daniel Matoušek – tenor, Pavel Vančura – bas, Michal Mikulenka – lesní roh, Pěvecký sbor Čerchovan a hosté, Marek Vorlíček – sbormistr, Západočeský symfonický orchestr Mariánské Lázně

Předprodej vstupenek v Městském informačním centru Domažlice, Chodské náměstí 96 a on-line: www.idomazlice.cz

Vstupné: 320 Kč v předprodeji, 350 Kč na místě, děti a studenti bez nároku na místo k sezení zdarma

Pozvání do Šitboře

Spolek Mikuláš ve spolupráci s Centrem Bavaria Bohemia a MKIS Poběžovice Vás zvou na Slavnost zvonů v Šitboři, při které budou představeny a požehnány kostelní zvony Mikuláš a Augustin. Zvony požehná plzeňský biskup Mons. Tomáš Holub. Slavnost se bude konat v sobotu 21.9.2024 od 14:00 v parku v Šitboři. Těšit se můžete na bohatý program. Občerstvení zajištěno.

Pozvání na hodiny náboženství (katecheze)

Děti a mládež zveme v novém školním roce na hodiny náboženství. Setkání pro děti se konají na faře, trvají 45 minut a začínají v týdnu po 16.9.

1. – 2. třída – pondělí od 13.00 hod. Skupinu vede Barbora Šmejkalová

3. třída a příprava na zpověď a svaté přijímaní – pátek od 13.15 hod. Skupinu vede P. Miroslaw Gierga

4. – 6. třída . – středa od 14.00 hod. Skupinu vede Stanislava Badidová

Setkání mládeže 13 + v pátek  od 14.00 hod. Skupinu vede P. Miroslaw  Gierga

Vyplněné přihlášky odevzdejte nejpozději do 16.září v kostele nebo na faře.