Aktuálně

* Ekumenická bohoslužba za jednotu křesťanů se bude konat v Domažlicích v úterý 17.ledna od 18.00 hod. ve Sborovém domě ČCE.

* Členy Pastorační rady farnosti (tzv. farní rady) zveme na setkání ve čtvrtek 19. ledna od 18.00 hod. na faře. 

* Ve čtvrtek 26. ledna 2023 od 17.00 se na biskupství v Plzni uskuteční setkání biskupa Tomáše a všech, kteří se věnují dětem ve farnostech – katecheté, vedoucí táborů a farních akcí, učitelé náboženství, slovíček a další pomocníci. Všichni jsou srdečně zváni!

* Pro všechny koledníky Tříkrálové sbírky je připraveno tradiční poděkování v domažlickém kině, a to 29. 1. 2023 od 14:00

* Od 1. do 18.2. bude v Domažlicích platit „prázdninový“ řád bohoslužeb, tedy v pondělí, středu a pátek bude sloužena pouze mše sv. od 8.00 hod. a v úterý, čtvrtek a sobotu pouze večerní mše sv. od 17.15 hod. Nedělní mše sv. a mše sv. mimo Domažlice budou beze změn.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je farar. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.