27.11. – První adventní neděle. Během mše svaté budou žehnány adventní věnce

29.11. Úterý. Od 17.00 hod. zveme do farní knihovny (farního salu) v Domažlicích, kde nás čeká milé setkání s příjemným občerstvením. To sebou přinese farnost Horšovský Týn. A co ostatní zájemci? Přineste s sebou jednu vaši knížku, která ve vašem duchovním životě moc znamenala. Přineste ji ukázat. A kdybyste žádnou neměli, tak přijďte jenom poslouchat. Určitě neodejdete naprázdno. Nejenom bude možnost si nějakou dobrou knížku zapůjčit, ale také trošku i poznáte nové a zajímavé lidí.

6.12.Úterý. Adventní duchovní obnova s Mons. Josefem Žákem. Rekolekce začíná mší svatou v klášterním kostele v 17.15 hod. a po bohoslužbě následuje setkání s duchovním slovem na domažlické faře.

10.12. Sobota před nedělí radosti. Odpolední radostné adventní setkání na Baldově. Podrobnosti upřesníme.

11.12. – Třetí adventní neděle (Gaudete) čili neděle radosti. Nezapomeňte tento den na růžovou barvu.

19.12. Pondělí. Příležitost ke svátosti smíření, kterou poslouží kněží domažlického vikariátu. V arciděkanském kostele od 17.00 do 19.00 hod.

21.12. Středa. XXIX. Chodský vánoční koncert. Od 18.00 hod. vystoupí v arciděkanském kostele Chodský soubor Mrákov.

23.12. Pátek. Od 17.00 hod. zveme na domažlické náměstí, kde bude představena vánoční scénka připravována ve spolupráci s Městem Domažlice a MKS v Domažlicích, tentokrát s názvem Sen noci vánoční aneb z deníčku Panny Marie

24.12. – Sobota. 16.30 hod. – první vánoční mše svatá.

Po celý advent ranní mše sv. ve čtvrtek budou slouženy už od 7.00 hod. a v pátek 2., 9. a 16. prosince se při večerní mši sv. budou zpívat roráty.