Informace a pozvání

* Srdečně zveme na poutní mši sv. u kapličky sv. Jiří ve Spáňově, v neděli 24.4. od 14.00 hod.

* Na 2. velikonoční neděli (24. dubna) připadá Svátek Božího Milosrdenství. Pobožnost k Božímu Milosrdenství se bude konat v klášterním kostele od 15.00 hod.

Také v neděli 24. 4. Začíná v klášterním kostele letošní Triduum Matky Dobré rady. Mši sv. od 18.00 hod. budou na zahájení tridua sloužit o. augustiniáni z Prahy. Hostem druhého dne Tridua bude o. Bogdan Stepien (foto), člen řádu paulínů, který působí jako farář farnosti Plzeň-Bory. Zajímavý rozhovor s otcem Bogdanem lze přičíst na webových stránkách plzeňské diecéze: https://www.bip.cz/cs/novinky/2020-08-p-bogdan-stpie-predstavuje-rad-paulinu.

Mši sv. v úterý budou společně sloužit kněží našeho vikariátu, hlavním celebrantem a kazatelem bude P. Karel Adamec z Mrákova a Kdyně.

V pondělí a úterý od 16.30 hod. začíná růženec a od 17.15 hod. mše sv.

V pátek 29.4. od 18.00 hod. přistoupí poprvé ke zpovědi děti, které se připravují na První svaté přijímání.

* V sobotu 7. května zveme do arciděkanského kostela na svatofloriánskou mši sv. za hasiče a jejich rodiny. Začátek mše sv. od 18.00 hod.

Další  důležité termíny:

4.5. – pietní akty v Poběžovicích

7.5. – žehnání hasičského vozidla v Poběžovicích a Svatofloriánská mše sv. v Domažlicích

16.5. – poutní mše sv. v kapli sv. Jana Nepomuckého v Domažlicích

22.5. – udělování svátosti biřmování v Domažlicích