Informace a pozvání

Od pondělí 6.9.až do neděle 12.9. všechny bohoslužby budou slouženy v ardiděkanském kostele. Každou středu Mons. Emil Soukup bude od 8.45 do 11.00 udělovat svátost smíření (v arciděkanském kostele)

Od září začíná v Domažlicích další rok vyučování katechese a setkání mládeže. Na první svaté přijímání se letos budou připravovat žáci 3. a 4. třídy. Skupina 15+ se bude připravovat na svátost biřmování. Prosíme, aby další zájemci o přijetí biřmování kontaktovali faráře na adresu gierga@bip.cz

V sobotu 11.9. se bude konat další ročník fotbalového turnaje v malé kopané Biskup cup. Začátek od 9.00 hod ve škole Komenského 17. Další informace najdete na www.dcmplzen.cz

***

Vzhledem k mírnější situaci spojené s covidovým nebezpečím otec biskup Tomáš Holub rozhodl, že je možné od 14.6.2021, podávat svaté přijímání při mši svaté podle osobního přání věřícího, a to na ruku či do úst.

Otec biskup děkuje všem, kteří dodržovali jeho nařízení, aby se při mši sv. podávalo jenom na ruku a těm, kteří mají výhradu ve svědomí, až po mši svaté.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je farar. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.