Informace a pozvání

22.7.2021 oslaví P. František Kaplánek 50. výročí kněžského svěcení. Tento den bude sloužit děkovnou mši sv. v Milavčích.

Ke společnému slavení zve také do Domažlic, v úterý 27.7. od 17.15 hod. kdy v klášterním kostele bude sloužit mši sv. spolu s diecézním biskupem Mons. Tomášem Holubem. Po mši sv. jsou všichni zváni k setkání a občerstvení na klášterní záhradě. Prosíme, abyste na tuto oslavu donesli sladké a slané pečivo. Nápoje a gril budou zajištěny.

*

Poutní mše sv. na svátek sv. Anny:

- v Rybníku v neděli 25.7. od 11.00 hod.

- v Domažlicích v pondělí 26.7. od 17.15 hod.

- v Luženicích v neděli 1.8. od 11.00 hod.

 

Vzhledem k mírnější situaci spojené s covidovým nebezpečím otec biskup Tomáš Holub rozhodl, že je možné od 14.6.2021, podávat svaté přijímání při mši svaté podle osobního přání věřícího, a to na ruku či do úst.

Otec biskup děkuje všem, kteří dodržovali jeho nařízení, aby se při mši sv. podávalo jenom na ruku a těm, kteří mají výhradu ve svědomí, až po mši svaté.

Od 1.7. platí prázdninový pořad bohoslužeb: v pondělí, středu a pátek pouze mše sv. od 8.00 hod.; v úterý, čtvrtek a sobotu pouze mše sv. od 17.15 hod. Nedělní bohoslužby beze změn.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je farar. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.