Bohoslužby s účasti věřících

S ohledem na situaci spojenou se šířením koronaviru, lze od 16. listopadu veřejně sloužit mše sv. a další bohoslužby s účasti omezeného počtu věřících. Aktuálně bylo toto číslo stanoveno na 15 účastníků.

Mše sv. se v našich farnostech budou konat podle standardního plánu ve všech kostelích a kaplích. Během týdne není nutné si rezervovat místo na mši sv. Na nedělní eucharistii si rezervujte místo telefonicky v sobotu mezi 15.00 a 17.00 hod.

Pro všechny, kdo se nebudou moci zúčastnit mše sv., se bude podávat v arciděkanském kostele svaté přijímání v 9.00, 9.15 a 10.30 hod.

Pro aktuální informace sleduje webové stránky a FB profil farnosti a informační desku v arciděkanském kostele.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je farar. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.