* Po dobu stavu nouze se v našich kostelích nekonají žádné veřejné bohoslužby. Na faře jsme zřídili kapli, kde se každý den setkáme při modlitbě breviáře a mši sv. Mše sv. sloužíme na dříve přijaté úmysly. Pokud budete mít zájem o sloužení mše sv. v této mimořádné době, kontaktujte nás.

* Zatím nejspolehlivější cestou komunikace jsou elektronické media. Sledujte naše webové stránky a profil farnosti na FB. Některé zprávy posíláme mailem. Využíváme přitom seznam odběratelů Farních listů. Pokud se chcete přidat mezi odběratele mailu, napište nám na: farni.listy@seznam.cz

* Zveme ke společnému rozjímání křížové cesty. Texty k rozjímání píše Msgre Emil  Soukup a doprovází je obrazy křížové cesty Jana Mathausera. Rozjímání posíláme každý den odpoledne mailem a najdete je i na profilu FB.

* Otec biskup nás vyzývá k akci Zvony pro ochranu a naději. Podstatou této iniciativy je každý den ve stejnou dobu nechat 10 minut zvonit zvony na kostele a zároveň se v tu dobu v kostele bude farář modlit za celou farnost a města či obce na území farnosti. Modlit se za všechny obyvatele, za nemocné, za lékaře, za vysvobození ze strachu, za pokoj a bezpečí… Ve stejnou chvíli jsou k této modlitbě pozváni všichni věřící. V Domažlicích tato modlitba (a zvonění) proběhne v 10.00 hod.

* Budete-li něco potřebovat nebo chcete se s námi o něco rozdělit, volejte nám nebo nám napište: P. Miroslaw Gierga (608 524 136; gierga@bip.cz), Msgre Emil Soukup (602 487 857; soukup@bip.cz) a P. Petr Konopík (723 901 006; Konopik@bip.cz)

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je farar. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.