Informace a pozvání

Nabídka kalendářů. Od dnešní neděle je možné si objednat v arciděkanském kostele stolní kalendář na rok 2020. Z bohaté nabídky jsme pro Vás vybrali dva nejvíce oblíbené kalendáře, tj. Dědictví otců a Malá poselství Vojtěcha Kodeta. Cena kalendáře je 80,- Kč.

* V neděli 17. listopadu od 11.00 hod. bude sloužena poutní mše sv. v kapli sv. Martina v Nevolicích. Ve stejnou hodinu bude slavena poutní bohoslužba v kostele sv. Martina v Blížejově.

* V pátek 22. listopadu zveme do sociálně terapeutických dílen sv. Josefa v Kozinově ulici, kde bude probíhat výroba adventních věnců. Základní prvky k výrobě věnců budou připravené na místě, lze si přinést své ozdoby.

* Od neděle 17. listopadu bude Charita nabízet k prodeji adventní věnce v Domažlicích a od 24.11. v Poběžovicích a Meclově.

* Městská knihovna Boženy Němcové v Domažlicích zve na výstavu výrobků klientů Sociálně terapeutických dílen sv. Josefa

* Od začátku letošního adventu budou mše sv. v Meclově slouženy každou neděli od 8.00 hod.

* V minulém týdnu jsme si připomněli třicáté výročí svatořečení svaté Anežky Přemyslovny a v Římě se konala národní pouť. Pojďme společně zavzpomínat ve čtvrtek 21. 11. od 18 hod na slavný den 12. 11. 1989 na faru,  kde společně shlédneme dnes už historický záznam mše svaté ze svatořečení svaté Anežky České. Zve P. Petr Konopík

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je farar. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.