Červen v domažlické farnosti

12.6. V úterý 12. června od 15.10 hod.bude sloužena mše sv. v nemocniční kapli domažlické nemocnice.

17.6. Pouť. V neděli 17. června budeme na dvou místech slavit pouť ke cti sv. Antonína Paduánského. Od 11.00 hod. bude sloužena poutní mše sv. v kapli v Luženičkách a od 14.30 hod. česko-německá mše sv. v kostele sv. Antonína na Folmavě .

23.6. Dětský den. Fandíme rodině zve v sobotu 23. června na Vavřineček, kde se odpoledne uskuteční Dětský den s názvem České nebe. Podrobnosti budou zveřejněny.

24.6. Konec školního roku. Tradiční ukončení školního roku a předání vysvědčení a pamětních listů z náboženství proběhne při mši sv. od 9.30 hod. v neděli 24. června. V poledne zveme na společný oběd na faře všechny děti a rodiče.

28.-29.6. Promítání. Na setkání s promítáním fotografií z pouti do Svaté země zveme obyvatele domovů s pečovatelskou službou do krajského penzionu ve čtvrtek 28.6. od 15.00 hod. Promítání pro širokou veřejnost proběhne následující den, v pátek 29.6. od 18.00 hod. na faře.

30.6. Poutní mše sv. u kapličky sv. Petra na České Kubici bude sloužena v sobotu 30.6. od 14.00 hod.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je farar. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.