Duden v domažlické farnosti

3.4. V úterý 3. dubna od 15.00 hod. bude sloužena mše sv. v penzionu.

7.4. Pochod pro život a rodinu. Hnutí pro život ČR zve na Národní pochod pro život a rodinu, který se bude konat v sobotu 7. dubna 2017 v Praze.
Program:
10:30 Pražský hrad, katedrála
mše svatá s českými a moravskými biskupy,
hlavní celebrant Dominik kardinál Duka OP
vzhledem k bezpečnostním kontrolám doporučujeme přihlášení
12:00 Klárov – park před stanicí metra Malostranská
oběd pro přihlášené
Bohemian Pipe Band – skotští dudáci a bubeníci
kejklíř Vojta Vrtek – pro děti
mini-přednášky pro mladé
fotografická výstava Svoji – o manželství a rodině
14:00 Pochod pro život a rodinu centrem Prahy
na trase Klárov – Národní třída – Václavské náměstí se závěrečným
programem na Václavském náměstí
16:00 Požehnání přítomným rodinám a zakončení u sochy sv. Václava

8.4. Neděle Božího Milosrdenství. Druhá neděle po Velikonocích je slavena v celé církvi jako Svátek Božího Milosrdenství. Pobožnost s Korunkou k Božímu Milosrdenství bude tuto neděli sloužena v klášterním kostele od 15.00 hod.
Upozorňujeme zájemce, že od Velkého pátku do soboty před Svátkem Božího milosrdenství se doporučuje modlitba novény k Božímu milosrdenství (srv. Deníček, nebo http://www.vojtechkodet.cz/modlitby/modlitby-svetcu/novena-k-bozimu-milosrdenstvi.html ), spojené s velkými milostmi, které můžeme vyprosit pro sebe i druhé.
Pro Svátek Božího Milosrdetsví pak platí zaslíbení, že každý, kdo v ten den přijme svátost smíření, dosáhne úplného odpuštění svých vin i trestů za ně ( srv. Deníček, odst. 699, nebo http://www.vojtechkodet.cz/temata/duchovni-zivot/svatek-boziho-milosrdenstvi.html).

10.4. Mše sv. v nemocnici bude sloužena v úterý 10. dubna od 15.10 hod.

20.-22.4. Od pátku do neděle bude hostem naši farnosti bude plzeňská gregoriánská schola, která bude doprovázet liturgii mše sv. 22. dubna v arciděkanském kostele.

26.-28.4. Triduum Matky Dobré Rady. Od čtvrtka do soboty 26.-28. dubna se bude konat v klášterním kostele letošní třídenní svátek Panny Marie Matky Dobré Rady. Každý z těchto dní zveme k modlitbě růžence od 16.30 hod. a následně na mši sv. od 17.15 hod. Sobotní mši budou koncelebrovat augustiniáni z Prahy.

28.4. Svatba. V sobotu 28. dubna se bude konat na Vavřinečku první letošní svatba v naší farnosti. Svátost manželství přijmou Daniel Svatoš a Andrea Konopová.

1.5. Pouť do Nových kostelů. Letošní pouť domažlického a klatovského vikariátu do Nových kostelů (Neukirchen b. Hl. Blut) k Panně Marii Loučímské se bude konat v úterý 1. května. Poutní mše sv. začíná od 10.00 hod.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je farar. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.