Doba postní v domažlické farnosti

* Během celé postní doby budou ranní mše sv. v každý čtvrtek slouženy od 7.00 hod. Dřívější hodina slavení eucharistie dává příležitost k účasti, aspoň některým věřícím, před nastoupením do zaměstnání nebo školy.

* Pobožnosti křížové cesty se budou konat každý pátek v křížové chodbě kláštera od 16.30 hod. Společná pobožnost křížové cesty pro domažlický vikariát se bude konat na Květnou neděli od 15.00 hod. u Dobré vody u Draženova. Srdečně zveme všechny věřící.

* Mše sv. v penzionech a nemocnici. V úterý 6. března bude sloužena od 15.00 hod. mše sv. v Domě s pečovatelskou službou, 13. března od 15.10 hod. bude sloužena mše sv. za všechny nemocné v domažlické nemocnici a ve čtvrtek 15. března od 15.00 hod. v kapli krajského penzionu.

* Kající pobožnost před Velikonoci bude slavena v pondělí Svatého týdne 26. března od 17.15 hod. v arciděkanském kostele.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je farar. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.